dmrhn.com
tr | en

Çapraz Fonksiyonlu Bileşenler

Çapraz Fonksiyonlu Bileşenler

Çapraz fonksiyonlu bileşenlerimiz çoğu sektörde ve şirkette bulunan, kritik süreçleri düzenleyen, basitleştiren ve yöneten bir dizi güçlü araç sunar. Bu süreçler arasında iş zekası, sürdürülebilirlik yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, süreç modellemesi ve doküman, kalite ve yaşam döngüsü yönetimi yer almaktadır.

Muhasebe Kuralları

IFS Muhasebe Kuralları ™ IFS Uygulamaları içindeki tüm manuel ve otomatik kayıtlar için size ortak bir kurallar kümesi sunar. Şirketinizin muhasebe modelini güvence altına alan mükemmel bir genel bakış elde edersiniz. Standartlaştırılmış arayüzler, IFS Uygulamalarına ve harici şirket çözümlerine gönderiilip alınan tüm işlemleri yönetmenizi kolaylaştırır.

Sürdürülebilirlik Yönetimi

IFS Sürdürülebilirlik Yönetimi™ tedarik zinciri boyunca bir ürünün kullanım aşamasında ve kullanım ömrü bitene kadarki tüm yaşam döngüsü aşamalarında kapsamlı destek sağlar. Mevcut verileri kullanır, malzeme bildirimleri ve çevresel ürün bildirimleri oluşturmanıza izin verir. GRI gibi çevresel raporlamalar için temel oluşturur. Esnek doğası gereği, REACh, RoHS veya WEEE ile çevre dostu etiketleme gibi her türlü uyumluluk amacı için kullanabilirsiniz.

Yaşam Döngüsü Yönetimi

IFS Yaşam Döngüsü Yönetimi™ varlık, ürün, proje, müşteri, servis veya diğer önemli iş ya da operasyonel akışlarınız gibi ele almanız gereken yaşam döngüsü ne olursa olsun, size tam kontrol sağlar. Tasarım aşamasından teslimat ve ötesine, tüm bilgi ve geri bildirimler aynı sistemde belgelenir ve bugün ya da gelecekte, istenilen her an yetkisi olan herkes tarafından kolayca ulaşılabilir. Böylece, geçmişten bilgi alabilir, hataları azaltabilr ve iş süreçlerinizi sürekli olarak iyileştirebilirsiniz.

Döküman Yönetimi

IFS Döküman Yönetimi™ şirketinizin belgeler üzerindeki tam kontrolünü sağlar. Belge oluşturma ve geliştirme sürecini gerçekleştirir. Kullanımı kolay arama araçlarını içerir. Diğer işlevler arasında iş akışı, şablonlar, versiyon ve yayınlama yönetimi, fatura taraması (OCR) ve vurgulama özelliği bulunur. (Belge görüntüleme veya OCR gereklilikleri, üçüncü parti ürün tarafından yerine getirilir).

Raporlama & Analiz

IFS İş Raporlama ve Analiz™ finans ve İK'dan satış ve tedariğe kadar her şey için önceden oluşturulmuş analiz modelleriyle işinizi anlamanıza ve analiz etmenize yardımcı olur. Analiz Modellerine Microsoft Excel®, Microsoft PowerBI®, IFS Lobby ™ ve en popüler raporlama ve analiz araçlarından erişebilirsiniz. IFS İş Raporlama, Excel tabanlı bir iş raporlama ve planlama aracıdır. Kendi başına bir rapor aracı olarak veya bütçeleme ve iş planlamasının ayrılmaz bir parçası olarak kullanılabilir.

Kurumsal Operasyonel Zekâ

IFS Kurumsal Operasyonel Zekâ (EOI)™ uçtan uca entegre performans yönetimi sağlar. Bu, şirketlerin bir bütün olarak yönetilmelerinin yanı sıra, sorunlu veya karmaşık iş süreçlerini düzeltir ve iyileştirir. IFS EOI çözümü, IFS görsel öngörü stratejisinin bir parçasını oluşturur ve 360 derecelik, kurum çapında, yukarıdan aşağıya tüm süreci ve şirket stratejisi ile uyumlu performans perspektifini mümkün kılar. Öngörülü, kuralcı ve analitik operasyonel seviyeden C seviyesine kadar şirketinizin tüm seviyelerinde daha iyi ve daha hızlı karar alınmasını sağlar.

Kalite Yönetimi

IFS Kalite Yönetimi™ tüm değer zinciri boyunca kalite yönetimi verilerini kolaylaştıran ve standartlaştıran tam entegre bir çözüm sunar. Kontrol Planları, SPC Çizelgeleri ve Yetenek Endeksleri de dahil olmak üzere kalite kontrolünde geniş bir işlevsellik alanını kapsar. IFS Kalite Yönetimi, kontrol planları, test ve denetleme talimatlaryla parçalar, tedarikçiler, üretim süreçleri ve tüm bunların kombinasyonları için standartları tanımlama yeteneği sağlar. Örnekler mağaza siparişleri, satınalma siparişleri, seri numaraları, lot numaraları ve zaman damgalı işlemlerle bağlantılıdır. Değişkenler ve nitelikler için en yaygın SPC çizelgeleri desteklenir ve yetenek endeksleri herhangi bir işlem için hesaplanabilir. Standart arayüzlere sahip genel bakış formları, daha gelişmiş istatistiksel hesaplamalarda üçüncü taraf ürünlerini beslemek için kullanılır.

Süreç Modelleri

IFS Süreç Modelleri™ şirketinizin iş prosedürlerini, rutinlerini ve sorumluluklarını geliştirmek ve iletmek için entegre bir araç, yöntem ve grafik model paketi sunar. IFS Uygulamalarını kullanırken, şirket süreçlerinizi ayarlayabilir ve bu süreçlere aktarım yapabilirsiniz. Grafik dokümanlar üreterek kurumsal yapınız ve süreçleriniz için bir model oluşturabilirsiniz.

IoT İş Bağlayıcı

IFS IoT İş Bağlayıcı™ ham verileri, IFS Uygulamalarında planlanan ve optimize edilen eyleme dönüştürülebilir öngörülere dönüştürmenize yardımcı olarak riskleri azaltır ve IoT girişimlerinizi hızlandırır. IFS IoT İş Bağlayıcı, işleri yürütmek için gerekli olan araçları, Microsoft Azure IoT Suite kullanarak öngörü keşiflerini yönetmek için IoT Keşif Yöneticisi, IoT gözlemlerine yanıt olarak gerçekleştirilecek doğru eylemi yapılandırmak için kullanılan IoT Denetleyicisi ve referans mimari sunar.