dmrhn.com
tr | en

IFS Kullanım Destek

IFS Kullanım Destek™

IFS Kullanım destek bileşenlerimiz en yeni web, mobil ve sosyal teknolojilerden faydalanarak ilişkiler kurmanızı ve geliştirmenizi sağlar. Kullanımı kolay, rol tabanlı portallar, etkinlik akışları ve özel amaçlı mobil çözümler aracılığıyla personellerinize, müşterilerinize, tedarikçilere ve diğer iş ortaklarına kişiselleştirilmiş, doğru ve gerçek zamanlı bilgiler verebilirsiniz. IFS’in kullanım destek bileşenleri aynı zamanda güvenlik, performans ve ölçülebilirlik sağlar. Bunun yanında, web hizmetleri aracılığıyla dahili ve harici sistemlerle entegrasyon yapabilirsiniz.

API & Access

IFS API & Access™ örneğin; ofis eklentileri, eklenti uygulamaları, hızlı uygulama geliştirme platformları ve daha fazlasını olanaklı kılmak için IFS Uygulamaları RESTful oData API'lerine erişebilmenizi sağlar. OpenID Connect kimlik doğrulama desteği, IFS Uygulamalarındaki verileri ve işlemleri diğer uygulama ve hizmetlerdeki verilerle ve işlemlerle birleştiren senaryolar oluşturmayı kolaylaştırır.

Konfigürasyon & Genişletilebilirlik

IFS Konfigürasyon & Genişletilebilirlik™ veri modelini genişleterek, kullanıcı deneyimine ekleyip adapte ederek veya uygulama akış mantığını tamamlayarak, kurumların IFS Uygulamalarını işlerine daha iyi uyacak şekilde uyarlamalarını sağlar.

B2B

IFS Business-2-Business™ müşterilerinizi, tedarikçilerinizi ve taşeronlarınızı, sezgisel ve kullanımı kolay tarayıcı tabanlı IFS Aurena kullanıcı deneyimi ile iş sürecinize katılmaya davet etmenizi sağlar. Kapsanan süreçler arasında taşeronluk üretim, taşeronluk işbirliği, belge yönetimi, çağrı merkezi, servis, taşeronluk iş emri, satış ve tedarik sayılabilir.

Lobby

IFS Lobby™ insanlara, kendileriyle, sahip oldukları rollerle veya belirli süreçlerle bağlantılı olarak şirketin içinde bulunduğu mevcut durumuna bir bakış açısı sağlar. Onlara ne yapmaları gerektiğini, köşede saklanmış durumları gösterir ve bu konuda doğru hareket etmelerine yardımcı olur. IFS Lobi, şirketinizin benzersiz ihtiyaçlarına göre kolayca uyarlanabilir. IFS Lobby, IFS Aurena kullanıcı deneyiminin önemli bir parçasıdır.

Mobil Çözümler & Uygulamalar

IFS Mobil Çözümler & Uygulamalar™ çalışanlarınızın süre ve masraf raporlama, izinler, rapor erişimi gibi görevleri ve daha fazlasını herhangi bir yerdeki herhangi bir cihaz üzerinden yerine getirmesine olanak tanır. iPhone/iPad, Android ve Windows uyumlu olan uygulamalar sayesinde çalışanlarınız, kendi cihazları (BYOD) dahil olmak üzere istedikleri zaman ve istedikleri yerde çalışabilir.

Veri Yönetimi

IFS Veri Yönetimi™ IFS Applications’ın diğer uygulamalara veya kurumsal hizmet veri yoluna (web hizmetleri, mesaj yazılımı veya eski tip dosya transferi ile) bağlantısı için ihtiyacınız olan entegrasyon kabiliyetlerini sunar. Entegrasyon kabiliyetleri içerisinde yerleşik olan veri göçü ve veri çoğaltma, uygulamaya koyma veya süren ana veri yönetimi sırasında destek sağlar.

Akış

IFS Akış™ insanlara yalnızca atandıkları önemli olaylar ve görevleriyle değil, aynı zamanda abone olmayı seçtikleri herhangi bir nesnede yapılan değişiklikler hakkında proaktif bildirimler gönderilmesini sağlar. Abonelik özelliğini, ilgili bir işlem ya da ilgilenilen bir nesnede yapılan değişiklikleri izlemek gibi daha pek çok işlem için kullanabilirsiniz.