dmrhn.com
tr | en

Referanslar

Sefine Shipyard

Sefine Tersanesi, uçtan uca siparişe mühendislik çözümleri gemi inşa pratikleri ile başarılı bir şekilde uyarlandı.

Damen Group

Damen Group, merkezi Hollanda olup, dünya çapında elliden fazla noktada imalat yapan en büyük gemi ve deniz araçları imalatçılarından biridir. 2011 yılından beri Damen Group’un üretim tersanelerinin devreye alma ve uyarlama projelerinde çözüm ortaklığı yapmaktayız. Proje Yönetimi, Lojistik, Planlama ve Üretim modüllerini yıllardır sahip olduğumuz sektör bilgisiyle birleştirip şirketin global ve lokal çözümleri olarak devreye alıyoruz.


Dearsan Tersanesi

Neşe Plastik

Neşe Plastik yapı/inşaat, ev dekorasyon, ambalaj, otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren sektörünün öncü şirketidir. Asyst olarak tüm üretim satış lojistik süreçleri ve mobil uygulamaların devreye alınmasını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

Bürotime

Cemre Tersanesi

1996 yılında kurulan Cemre birçok uluslararası firma ile işbirliği içinde, özel amaçlı platform destek gemileri, kuru yük gemileri, balıkçı gemileri ve talepler doğrultusunda pek çok tip gemi inşa etmeye devam etmektedir.

Anadolu Tersanesi

ADIK Tersanesi, Tuzla bölgesinde son yıllarda askeri proje imalatlarıyla öne çıkmakta. IFS Uygulamaları Asyst ekibiyle birlikte başarılı bir proje ile uyarlandı. LCT ve LST projeleri tasarımdan tedarik ve üretime kadar IFS çözümleriyle eksiksiz ve askeri standartlara uygun şekilde takip edilmekte.

Çebi Kilit

Çebi, kapı kolu, kulp ve aksesuar sektöründe tasarım ve üretim kalitesiyle öne çıkan bir firma. Çebi süreçlerinin tamamı Asyst ekipleri tarafından uyarlanıp, devreye alındı. Üretim, Planlama, Satış, Bayi Portalları, Saha uygulamaları IFS ile başarılı bir şekilde takip edilmektedir.

Vekon

Ares Tersanesi

Ares Tersanesi askeri projeler ile öne çıkan ve IFS tersane çözümünü seçip Asyst ile başarılı bir şekilde devreye alan şirketlerden biri. Proje bazlı üretimin tüm bileşenleri devreye alındı.

Desan Tersanesi

TSF Kauçuk

Tork

Tuğçelik Alüminyum

Tuğçelik Alüminyum ve Demir Çelik hassas imalat ve satış sektöründe faaliyet göstermekte. Çoklu site uygulamaları, tedarik zinciri, kısıt bazlı imalat da dahil olmak üzere tüm süreçler IFS ile takip edilir hale getirildi.

Erdoğanlar Alüminyum

Ofton İnşaat

Ofton İnşaat sektöründe proje bazlı üretim yapan önemli şirketlerden birisi. Çoklu şantiye yapısı proje planlama ve üretim yapısı baz alınarak devreye alındı.

Minco

Sinpas

Seranit

Sms Tork